Sala bankietowa - Bącka Huta

Oferta

Sala bankietowa BĄCKA HUTA to miejsce, gdzie ważne wydarzenia, uroczystości oraz najważniejsze chwile nabierają blasku. Zadbamy o to aby małe spotkania w rodzinnych gronie, wesela, bankiety oraz huczne przyjęcia stały się niezapomnianymi chwilami na długie lata.

Idealna lokalizacja, wyjątkowy wystrój, bogata karta menu sprosta wymaganiom każdego naszego gościa.

Sala przygotowana jest na pomieszczenie do 150 osób. W ofercie posiadamy również pokoje gościnne.

Wesela

Ślub jest ważną chwilą i najpiękniejszym dniem w życiu, a wspomnienia o tym dniu na zawsze pozostaną w pamięci.

Wiemy, jak ważne są szczegóły – dlatego staramy się pomóc w dobraniu wyszukanego menu, stworzeniu klimatu aby ta noc stała się niezapomniana i przez lata przywoływała pozytywne emocje.

Przyjęcia

W organizacji przyjęć kameralnych i oficjalnych – nie istnieje dla nas słowo NIEMOŻLIWE. Spełniamy najmniejsze marzenia – dbając aby każda uroczystość była wyjątkowa.

Dzięki wyjątkowej aranżacji, miłej i fachowej obsłudze stworzymy niezapomniany klimat uzupełniony znakomitymi dziełami naszych kucharzy.

Stypy

Zależy nam aby ta chwila została przygotowana komfortowo, abyście Państwo nie musieli poświęcać swojego czasu na przygotowania, jedynym elementem jest wybór poczęstunku dla zaproszonych gości.

Pełna obsługa pozwoli Państwu na przeżycie ważnych chwil z rodziną a my zadbamy o każdy najmniejszy szczegół dbając o odpowiednią atmosferę.

Bankiety

Już od czasu rzymskich uczt wiadomo, że dobre jedzenie i miła atmosfera mogą pomóc w załatwieniu wielu spraw. dlatego organizując przygotowanie bankiety dajemy gwarancję zadowolenia.

Zapewniamy profesjonalizm i wysoki poziom obsługi państwa gości.

2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl